? Zabudli ste heslo?

Práve vyšlo


Radujme sa: juhozápadný obchvat Prešova preplatí Európska únia

Európska komisia schválila veľký projekt výstavby diaľnice D1 Prešov, západ – Prešov, juh.
Dnes o 01:10 na Pod kapotou

V Nitre otvorili vynovenú autobusovú stanicu. Mesto plánuje v okolí stanice dobudovanie služieb...

Nitra 24. augusta 2019 (HSP/Foto: Roman Oravec)   V Meste pod Zoborom otvorili zrekonštruovanú autobusovú stanicu. Na slávnostnom otvorení sa zúčastnili zástupcovia mesta, kraja, dopravcu i zhotoviteľa rekonštrukcie. Slávnostný ceremoniál začal primátor Nitry Marek Hattas týmito slovami: „Som rád, že autobusová stanica je takto vynovená. Na to, aby ľudia presadli z áut na bicykle alebo do autobusov, je […] Príspevok V Nitre otvorili vynovenú autobusovú stanicu. Mesto plánuje v okolí stanice dobudovanie služieb zobrazený najskôr Hlavné správy.
Dnes o 01:50 na Hlavnespravy.sk

Moskovská radnica tento víkend nepovolila ani jednu demonštráciu opozície. Jej líder Alexej Nalaľnyj...

Moskva 24. augusta 2019 (HSP/Foto:SITA/AP-Dmitry Serebryakov)   Moskovské sa média predháňajú v komentároch a predpovediach, ako to dopadne tento víkend. Radnica hlavného mesta totiž nepovolila ani jednu zo štyroch pripravovaných veľkých demonštrácii opozície. Jej líder Alexej Nalaľnyj na svojej osobnej stránke, ako aj na Twitteri a Facebooku podrobne napísal, ako majú konať ľudia, ktorí sa predsa chcú zúčastniť na […] Príspevok Moskovská radnica tento víkend nepovolila ani jednu demonštráciu opozície. Jej líder Alexej Nalaľnyj predsa volá ľudí do ulíc zobrazený najskôr Hlavné správ
Dnes o 02:51 na Hlavnespravy.sk

Členovia G8 sa hašteria o tom, vrátiť alebo nevrátiť Rusko do tejto organizácie, ale samotná Moskva ...

Moskva 24. augusta 2019 (HSP/Foto:Russian Embassy, UK Twitter)     Na svetovej politickej scéne začalo nové šou. Členovia skupiny G8, ktorá momentálne pracuje vo formáte G7, sa hašteria, či treba alebo netreba vrátiť Rusko do tejto organizácie. Na jeho vrátení trvá predovšetkým americký a francúzsky prezident, ale  niektoré štáty, ako, napríklad, Kanada, sú proti Pikantériou je, […] Príspevok Členovia G8 sa hašteria o tom, vrátiť alebo nevrátiť Rusko do tejto organizácie, ale samotná Moskva nejaví záujem o návrat zobrazený najskôr Hlavné správy.
Dnes o 03:00 na Hlavnespravy.sk

Tím ukrajinského prezidenta hlása „veľkú privatizáciu“. Celý štátny majetok sa ocitne v rukách zahra...

Kyjev 24. augusta 2019 (HSP/Foto:SITA/AP/The Canadian Press-Andrew Lahodynskyj)   Na Ukrajine pripravujú ďalší gigantický krok v štýle hospodárskych reforiem v postsovietskych štátoch v ostatných desaťročiach. Tím ukrajinského prezidenta oznámil „veľkú privatizáciu“ Ako aj vo viacerých krajinách bývalej Varšavskej zmluvy, prakticky celý štátny majetok sa ocitne v rukách zahraničných majiteľov. Pokračuje ďalší „veľký vypredaj“ a boj za slobodu – za oslobodenie […] Príspevok Tím ukrajinského prezidenta hlása „veľkú privatizáciu“. Celý štátny majetok sa ocitne v rukách zahraničných maj
Dnes o 03:05 na Hlavnespravy.sk

Stanice O se dohodla s ANTIK Telecom na distribuci nové Hip-hopové TV stanice ÓČKO BLACK a zařazení ...

Začátkem roku 2019 spustila Stanice O první český hudební kanál zaměřený na žánr „black music“ s názvem ÓČKO BLACK. Nová stanice je stejně jako ÓČKO EXPRES dostupná pouze v placeném vysílání. Do své základní nabídky ji v těchto dnech zařazuje společnost ANTIK Telecom.
Dnes o 01:40 na Satcentrum.sk

Vuelta a España se Zdeňkem Štybarem

74. ročník španělské Vuelty odstartuje dnes, 24. srpna týmovou časovkou a diváci Eurosportu uvidí živé přenosy všech 21 etap, z každé přibližně tři hodiny dlouhý přenos.
Dnes o 02:00 na Satcentrum.sk

Několik změn u FTA kanálů na satelitech Astra 2

Televizní stanice France 24 HD, FreeSports HD a Quest HD přešly z DVB-S na DVB-S2 na satelitním systému Astra 2 na orbitální pozici 28,2° východně. Nové parametry příjmu: kmitočet: 11,426 GHz, vertikální polarizace, Symbol Rate: 29500 kSymb/s, FEC: 8/9, modulace: DVB-S2/QPSK. Při změně vysílacích parametrů na frekvenci 11,426 GHz, vertikální polari ...
Dnes o 02:10 na Satcentrum.sk

DAB+ brzy i na Tenerife

Pozemní digitální rozhlas DAB+ se nyní dále rozšiřuje i na Kanárských ostrovech. Na jaře už zahájil vysílání multiplex na ostrově Gran Canaria. Jak uvedla na sociální síti Facebook privátní stanice vysílající v anglickém jazyce - Coast FM v DAB+ se nyní má zavést i na Tenerife. Jak dále informovala stanice Coast FM, nový multiplex DAB+ bude spuštěn ...
Dnes o 02:20 na Satcentrum.sk

Rumunsko a jeho divoká příroda na Viasat Nature

Toužíte-li nahlédnou do přírodních krás a tajů Rumunska, sledujte nejnovější dokument na Viasat Nature, Divoké Rumunsko, v premiéře 1. září 2019 ve 20:00 hod. Kromě přírodních krás uvidíte díky objektivům speciálních kamer jedinečné záběry vlků, bizonů a medvědů v přirozeném prostředí.
Dnes o 02:40 na Satcentrum.sk

Severná Kórea vystrelila neidentifikované projektily: Varovanie pr...

Severná Kórea vystrelila v sobotu do mora "neidentifikované projektily", informovala agentúra AFP s odvolaním sa Zbor náčelníkov štábov (JCS) juhokórejskej armády.
Dnes o 01:22 na Cas.sk

Muž na fotkách pózoval s odrezanou hlavou: Polícia jeho tvrdeniam ...

Nemecká prokuratúra obvinila 33-ročného Sýrčana z vojnových zločinov po tom, čo údajne pózoval na fotografiách s odrezanou hlavou nepriateľa.
Dnes o 01:26 na Cas.sk

Američanke sa podaril bizarný úlovok: Ryba s dvomi ústami! ...

Američanka Debbie Geddes chytila v jazere neďaleko New Yorku rybu, akú nikdy predtým nevidela. Namiesto jedných úst mala totiž rovno dve.
Dnes o 02:00 na Cas.sk

Vyčíňanie, aké nemá v Košiciach obdoby: Gauneri zničili motokárovú...

Majitelia jedinej košickej motokárovej arény sa prebudili do nočnej mory. Doposiaľ neznáma dvojica im s pomocou ťažkej techniky zdemolovala vonkajší areál.
Dnes o 04:00 na Cas.sk

Svedectvá turistov z Tatier naháňajú hrôzu: Blesk odhadzoval ľudí ...

Ľudia, ktorí boli v Tatrách počas vyčíňania silnej búrky, hovoria, že sa druhý raz narodili.
Dnes o 05:00 na Cas.sk

Na Príslop netradične (fejercak)

Vrch Príslop (2141 m n. m.) je vlastne južnou rázsochou Baníkova (2178 m n. m.) a ľahko prístupný zo Žiarskej chaty v rovnomennej doline cez Jalovecké sedlo (1858 m n. m.). Pretína ho turistický chodník zeleného značenia.
Dnes o 02:37 na Sme.sk Blog

Grónsko (Hej, ty!)

Karikatúra denníka SME (Kreslí Hej,ty! – Györe).
Dnes o 01:19 na Sme.sk Komentáre

V handlovskom dome kultúry vymenia staré sedačky

Sedačky v handlovskom dome kultúry slúžia už niekoľko desaťročí. Po zmodernizovaní kina by sa výmeny mali dočkať aj nepohodlné sedačky. Mesto tak chce prilákať divákov na premietania.
Dnes o 01:04 na Sme.sk PD

Folkloristi z Diviak nad Nitricou sa volajú menami starých rodičov

Folkloristi vo svojich vystúpeniach zachovávajú odkaz Diviak nad Nitricou z minulosti. Zvyky, spomienky na hry, jedlá i nárečová slová mapuje aj kniha.
Dnes o 01:31 na Sme.sk PD

Milan Špak: Osamelé cédre

Zámerom knihy je priblížiť život a tvorbu troch výtvarných umelcov v Slovensku zabúdaných. Napriek tomu, že boli rôzni, hľadali krásu, pravdu a dobro.
Dnes o 05:00 na Pravda.sk Kultura - Kniha

10 TOP ovocných odrôd, ktoré sa v našich záhradách osvedčili

Noviniek na trhu s ovocím je každoročne dostatok. Nie každá z nich sa však v našich podmienkach uchytí tak, ako by sme si želali. Odrôd, ktoré sa v našej krajine za posledných niekoľko rokov spoľahlivo osvedčili, je našťastie veľa. Prinášame vám výber 10 naj.
Dnes o 00:35 na Môjdom.sk

Srbský líder je podozrivý z vraždy: Vydali na neho medzinárodný za...

Kosovo vydalo medzinárodný zatykač na popredného lídra z tamojšej srbskej menšiny Milana Radoičiča, podozrivého z účasti na vražde umierneného srbského politika Olivera Ivanoviča spred roka.
Dnes o 00:10 na Cas.sk

Trump oznámil zvýšenie ciel na čínske tovary: Prijal odvetné opatr...

Americký prezident Donald Trump prijal v obchodnej vojne s Čínou nové opatrenia, informovala agentúra AFP.
Dnes o 00:41 na Cas.sk

Jano Baláž z Elánu má o 21 rokov mladšiu ženu: Je to kočka... A perfektne vydarená!

BRATISLAVA - Časy, keď baby bláznili za členmi kapely Elán, sú už preč. Z Joža Ráža, Vaša Patejdla a Jána Baláža sú dnes zrelí šesťdesiatnici. Najstarší z nich, Jano Baláž, práve dnes oslavuje 68. narodeniny. Viete, ako vyzerá žena, ktorá očarila legendárneho hudobníka, speváka a skladateľa?
Dnes o 00:00 na topky.sk

VIDEO Smrť Henryho (†36) aj vyčíňanie šialenca: Rázny krok po tragédiách na obávanej Obchodnej ulici...

BRATISLAVA - Zlepší sa situácia na obávanej Obchodnej ulici v Bratislave? Miesto, kde došlo k bitke, ktorá sa stala osudnou pre Filipínca Henryho Acordu (†36), a kde sa ešte koncom mája odohral zbesilý útok 35-ročného Martina, by sa malo stať bezpečnejším. Vo štvrtok tu slávnostne otvorili novú policajnú stanicu mestskej polície.
Dnes o 00:00 na topky.sk

Pôjde titul Fotomodelka Európy do Trenčína? Krásna Karolína (20) je vo finále, FOTO

Dnes o 00:00 na trencin.dnes24

Autisti (mariavrska)

Šesť rokov medzi nimi. Vtedy fungovali ešte len experimentálne triedy, v ktorých boli kráľovské podmienky. Dnes si neviem predstaviť, či by som na tú prácu mala nervy.
Dnes o 00:10 na Sme.sk Blog

Klik: Dnes si ani nevieme predstaviť, ako bude vyzerať svet o 100 rokov

Moderátori podcastu Klik odpovedajú na poslucháčske otázky.
Dnes o 00:25 na Sme.sk Technologie

Ako z reklamy! Hollywoodski manželia vystavili ukážkové telá na Havaji

Sú pár už niekoľko rokov, dokonca zosobášení. Pri pohľade na nich na havajskej pláži však nejednému turistovi muselo napadnúť, že prišli fotiť reklamu.
Dnes o 00:00 na Pravda.sk Koktail

Šokujúce odhalenie kyprej ryšavky Hendricksovej! Toto prekvapilo mnohých

Herečku Christinu Hendricksovú poznajú fanúšikovia predovšetkým ako jednu z postáv úspešného seriálu Mad Men.
Dnes o 00:00 na Pravda.sk Koktail

Banskobystričanov nakopol vlastný gól. Poskočili na druhé miesto

Hráči MFK Dukla Banská Bystrica zdolali domáci FK Železiarne Podbrezová 2:0 (1:0).
Dnes o 00:04 na Pravda.sk Futbal

Hmyzia supercivilizácia, ktorá nepotrebuje políciu ani byrokraciu. Čo nás učia mravce?

Na Zemi žijú vyše sto miliónov rokov, sú agresívne, pracovité, nezdolné a úspešné. Mravce.
Dnes o 00:00 na hnonline.sk

Neznáme osudy: Značka, ktorá zažiarila aj na Mesiaci. Onedlho príde s veľkou novinkou

Spočiatku nenápadná americká firma sa uchytila na trhu s autorádiami a neskôr už aj sama udávala trendy v mobilných technológiách.
Dnes o 00:01 na Style HN Digital

Bilión dolárov v mínuse. Americký rozpočet mieri k najvyššiemu deficitu od krízy

Trump vo svojej kampani sľuboval presný opak a dlhu sa chcel zbaviť.
Dnes o 00:00 na Finweb HN

Čo vám môže zraziť zo mzdy zamestnávateľ, ak dostal nariadenie od exekútora

Nezaplatili ste pohľadávky poisťovniam. Máte dlhy na byte. Zadĺžili ste sa pri podnikaní. Došlo to až tak ďaleko, že vám na dvere klope exekútor?
Dnes o 00:01 na HN poradňa

Hrdosť prebíja fakty. Ako Rusi v zásadnej udalosti postupne ohýbajú dejiny

Tajný dodatok paktu Ribbentrop-Molotov bol Moskvou do deväťdesiatych rokov popieraný a dnes je opäť predmetom politických záujmov.
Dnes o 00:00 na HN Svet

Trump reagoval na opatrenia Číny, oznámil zvýšenie ciel

Americký prezident Donald Trump prijal v obchodnej vojne s Čínou nové opatrenia. Oznámil, že clá na tovary z Číny v hodnote 250 miliárd dolárov sa od 1. októbra zvýšia z 25 percent na 30 percent a clá vo výške 10 percent na čínske tovary v celkovej hodnote 300 miliárd dolárov, ktoré majú nadobudnúť účinnosť 1. septembra, stúpnu "teraz na 15 percent".
Dnes o 00:27 na TA3.com

Slovenská kooperačná burza Bratislava 2019

Slovenská kooperačná burza Bratislava sa bude konať 24. októbra 2019. Záštitu nad podujatím prevzalo Ministerstvo hospodárstva Slovenskej republiky. Najväčšie a najprestížnejšie medzinárodné podujatie Slovenskej agentúry pre rozvoj investícií a obchodu, ktoré už 13 rokov spája prostredníctvom bilaterálnych rozhovorov slovenských a zahraničných podnikateľov, zameriava sa na prezentáciu ponúk partnerstva, voľných výrobných kapacít či požiadaviek na vytvorenie […]
Dnes o 00:00 na Export Slovensko

MARTIN KOLLER: Německá evropská armáda – ani náhodou

Stačí se podívat na poměr sil států EU a Ruska, případně přihlédnout k ekonomickým a vojenským možnostem USA a dalších mimoevropských zemí NATO situace je jasná. The post MARTIN KOLLER: Německá evropská armáda – ani náhodou appeared first on Slobodný vysielač.
Včera o 23:25 na Slobodný vysielač

Nečakajte na pocit smädu: Pre toto je také dôležité piť pravidelne a často

Čakať na pocit smädu je to najhoršie, čo môžete urobiť. Keď telo hlási smäd, znamená to, že je už na tom s tekutinami zle a vy ste podcenili pitný režim.
Dnes o 00:00 na Zdravie.sk

Dohodne sa Bugárom? Šéf SMK: Toto je pre nás kardinálna záležitosť!

ROZHOVOR Veríme, že zvíťazí zdravý rozum, hovorí na margo rozhovorov o spoločnom postupe do volieb s Mostom-Híd predseda Strany maďarskej komunity József Menyhárt. Čo si myslí o slovách Bélu Bugára, že ak on má byť prekážkou koalície maďarských strán, nemusí byť súčasťou spoločnej kandidátky? A je pre SMK reálna spolupráca so Zsoltom Simonom?
Dnes o 00:00 na ParlamentneListy.sk

Suziki Swift Sport – športové auto pre mladých (VIDEO TOUCHIT)

Suzuki je značka, ktorú majú obyvatelia Slovenska veľmi radi. A Swift patrí medzi najpopulárnejšie modely. My sme testovali edíciu s označením Sport. Prirodzene, máme ho aj na videu, veď na auto sa treba pozrieť zo všetkých strán. Swift Sport je ladené viac k dynamickej jazde a motor je 1,4 litrový Boosterjet. Poháňaná je predná náprava, [...]
Dnes o 00:00 na Touchit.sk

VIDEO: V noci došlo v Žiline k podpáleniu Audi R8, za dolapenie páchateľov je odmena 10 000 eur...

V noci zo včera na dnes 30. júla 2019 došlo v Žiline k podpáleniu zaparkovaného osobného auta značky Audi R8. Vozidlo sa…
30.07.2019 - 09:30 na Žiliňák.sk

VIDEO: Hyperlapse v meste Žilina

Náš čitateľ Matej Janičík vytvoril zaujímavé video s motívmi Žiliny technikou hyperlapse, ktorá využíva rovnaký princíp…
30.07.2019 - 13:16 na Žiliňák.sk

VIDEO: Pohľad z výšky na stavenisko diaľničného úseku D1 Višňové - Dubná Skala

V službe YouTube sa dnes 31. júla 2019 objavilo nové video zo staveniska diaľnice D1 na úseku Višňové - Dubná Skala.
31.07.2019 - 23:25 na Žiliňák.sk

VIDEO: Tlačová konferencia k aktuálnej situácii s hokejom v Žiline

Záznam z tlačovej konferencie, ktorá sa konala dňa 8. augusta 2019 a na ktorej primátor Žiliny Peter Fiabáne ozrejmil ďalší…
08.08.2019 - 17:40 na Žiliňák.sk

Pri nehode v Dolnom Kubíne sa dnes zranili tri osoby

Viac obrázkov sa nachádza v albume...
13.08.2019 - 14:12 na Žiliňák.sk

FOTO: Vypustená vodná nádrž Hričov

Viac obrázkov sa nachádza v albume...
16.08.2019 - 08:37 na Žiliňák.sk

VIDEO: Žilina úspešne ukončila implementáciu projektu SOLEZ zameraného na znižovanie emisií...

Mesto Žilina sa pred troma rokmi zapojilo do projektu SOLEZ zameraného na znižovanie uhlíkových emisií. S jeho implementáciou…
16.08.2019 - 10:57 na Žiliňák.sk

FOTO+VIDEO: Staré trolejbusy typu 14Tr a 15Tr sa definitívne rozlúčili so Žilinou

Viac obrázkov sa nachádza v albume...
17.08.2019 - 16:18 na Žiliňák.sk

FOTO: Žiakov Hotelovej akadémie v Žiline čaká v septembri prekvapenie - zrekonštruovaná telocvičňa...

Viac obrázkov sa nachádza v albume...
18.08.2019 - 17:53 na Žiliňák.sk

VIDEO: Vypúšťanie Hričovského kanálu a priehrad 2019

19.08.2019 - 12:04 na Žiliňák.sk

FOTO: Žilinská nemocnica rekonštruuje priestory nemocničnej lekárne, pacientov čakajú novinky...

Viac obrázkov sa nachádza v albume...
20.08.2019 - 16:36 na Žiliňák.sk

Žilinský kapela Jamming with the devil vypustila nový, naozaj svetový videoklip

Žilinská kapela Jamming with the devil vydala nový singel Without You aj s novým videoklipom. Po piesni Walls sa jedná o…
21.08.2019 - 12:08 na Žiliňák.sk

Mesto Žilina pripravuje rekonštrukciu chodníkov a miestnych komunikácií v piatich mestských častiach...

Mesto Žilina pripravuje rekonštrukciu chodníkov, ciest a ihrísk v piatich mestských častiach. Vyplýva to z výzvy na predkladanie…
Predvčerom o 15:17 na Žiliňák.sk

Žiakov dvoch základných škôl na Vlčincoch v Žiline čakajú po návrate do lavíc nové športoviská...

Nadchádzajúci školský rok prinesie pre žiakov dvoch žilinských základných škôl kvalitnejšie podmienky pre šport a voľnočasové…
Včera o 12:07 na Žiliňák.sk

Muž predával na odpočívadle čučoriedkový likér bez kontrolných známok, colníci mu ho zaistili...

Príslušníci finančnej správy z Colného úradu Žilina zabezpečili fľašky s názvom „Likér čučoriedka“, ktoré bez povolenia…
Včera o 12:16 na Žiliňák.sk

Predseda Žilina Warriors: Klub chceme priviesť do druhej desaťročnice silnejší, aj za cenu prestávky...

Klub amerického futbalu Žilina Warriors sa v nadchádzajúcej sezóne 2019/2020 nepredstaví v seniorskej súťaži, futbalisti…
Včera o 12:23 na Žiliňák.sk

FOTO: Veterány z Oldtimer Rallye Tatry 2019 zavítali dnes do Žiliny

Viac obrázkov sa nachádza v albume...
Včera o 12:41 na Žiliňák.sk

Na ceste pod Strečnom prebieha čistenie bezpečnostných sietí, v pláne sú aj úplné uzávierky cesty...

Úsek cesty prvej triedy medzi Žilinou a Martinom, vedúci popod hrad Strečno, sa v posledných rokoch stal o niečo viac nebezpečným.…
Včera o 14:22 na Žiliňák.sk

VIDEO: Tradičná zatváračka leta na piesku STAY FRESH 2019 s Milanom Lieskovským už v stredu 28.8....

Leto v znamení slnka, piesku, zábavy a kvalitnej hudby v eXtreme parku Žilina pri Vodnom diele už tradične uzatvára open…
Včera o 16:40 na Žiliňák.sk

V Žiline vzniká univerzitný hokejový tím, do európskej ligy EUHL by sa mohol zapojiť už túto sezónu...

Osud seniorského hokeja v Žiline pod hlavičkou MsHK Žilina stále nie je vyriešený, ako sme písali pred niekoľkými dňami,…
Včera o 16:44 na Žiliňák.sk

FOTO: Na Mariánskom námestí v Žiline prebiehajú Žilinské Dožinky 2019

Viac obrázkov sa nachádza v albume...
Včera o 19:48 na Žiliňák.sk

FOTO: Na Košickej ulici došlo k vážnej dopravnej nehode, jedno auto zostalo prevrátené na streche...

Krajské riaditeľstvo Hasičského a záchranného zboru v Žiline dnes 23. augusta informovalo o dopravnej nehode na ulici Košická,…
Včera o 20:14 na Žiliňák.sk

Termál po maďarsky: 7 TOP kúpeľných miest u našich južných susedov

Maďarsko milujeme kvôli pohostinnosti domácich, dobrej muzike, krásnej prírode, ale aj kvôli termálnym kúpeľom. Podľa prieskumov sa až na 80 percentách územia tejto krajiny nachádzajú pramene, vďaka čomu aj v menších mestečkách nájdete kúpaliská alebo špecializované kúpele, ktoré sa zameriavajú na liečenie rôznych problémov s pokožkou alebo pohybovým aparátom.
Dnes o 00:00 na Dromedar.sk

Šport v Banskej Bystrici a okolí na prelome augusta a septembra

Koniec augusta bude v meste pod Uprínom okrem Osláv 75. výročia SNP patriť aj športu. Prinášame Vám prehľad najzaujímavejších športových podujatí v Banskej Bystrici počas posledného augustového týždňa. Príspevok Šport v Banskej Bystrici a okolí na prelome augusta a septembra zobrazený najskôr Bystricoviny.sk - správy - kultúra - šport.
Dnes o 00:00 na Bystricoviny

Vandráci Vagamundos 7. septembra 2019 v bystrickej Aule SZU

Traja vagamundi na motorkách na ceste v ústrety divočiny strednej Ameriky! Českí herci Pavel Liška a Honza Révai s kameramanom Hynkom Bernardom sa bez zbytočných špekulácii zbalili a vyrazili na najdivokejší čunder vo svojom živote. Príspevok Vandráci Vagamundos 7. septembra 2019 v bystrickej Aule SZU zobrazený najskôr Bystricoviny.sk - správy - kultúra - šport.
Dnes o 00:00 na Bystricoviny

Dobré ráno, Piešťany!

Dnes je sobota 24. augusta. Meniny má Bartolomej.
Dnes o 00:00 na Piešťanský denník

Škola krajšia zvnútra i zvonka

Letné obdobie využili na skrášlenie a zabezpečenie prostredia pre deti aj na Banke. Základnú školu s materskou školou, ktorá v uplynulých dňoch prešla rekonštrukciou interiéru, bude od septembra chrániť aj nový plot.
Dnes o 00:00 na Piešťanský denník

Materskú školu v Zavretom kúte otvoria o týždeň neskôr

Mesto Piešťany informovalo, že Materskú školu v Zavretom kúte, ktorá je súčasťou Materskej školy Staničná 2 v Piešťanoch, otvoria 9. septembra. Prvý septembrový týždeň zostáva zavretá z dôvodu prebiehajúcej rekonštrukcie vykurovania v objekte. Zhotoviteľom diela je spoločnosť PPSK invest družstvo z Košíc, ktorá bola vybraná na základe výsledkov vyhodnotenia ponúk formou evoAukcie zo dňa 15. […] Príspevok Materskú školu v Zavretom kúte otvoria o týždeň neskôr zobrazený najskôr PNky.sk.
Včera o 23:52 na pnky.sk

vodovodná prípojka

Vodovodná prípojka na starsom rodinnom dome. Odber vody z verejného vodovodu, cez vodovodnú prípojku. V prípade poruchy - kto je zodpovedný? Popis: Verejný vodovod , rsp. rozvodová sieť, sa tiahne popod príjazdovú cestu, je cca z 60-tych rokov min. storočia. Dom má cca 40 rokov. Dom je na...
Včera o 22:48 na porada.sk

VIDEO: Aston Villa zvládla zápas s Evertonom, triumf jej zaistil Wesley

Futbalisti Aston Villy vyhrali doma v 3. kole anglickej Premier League nad Evertonom 2:0.
Včera o 22:55 na Sport.sk

ONLINE: Švajčiarsko - Slovensko (ME 2019 vo volejbale žien)

Druhým súperom slovenských volejbalistiek vrámci bratislavskej D-skupiny ME 2019 vo volejbale je Švajčiarsko. Sledujte ONLINE prenos na ŠPORT.sk!
Dnes o 00:00 na Sport.sk

ONLINE: MFK Ružomberok - FC Spartak Trnava

Bude Trnava bodovať pod Čebraťom alebo sa Ružomberok po dvoch domácich tesných prehrách tentokrát na svojom štadióne nenechá pripraviť o body? Sledujte zápas ONLINE na Šport.sk!
Dnes o 00:00 na Sport.sk

ONLINE: Manchester United - Crystal Palace FC

Manchester United čaká v treťom kole anglickej Premier League prekážka menom Crystal Palace. Ako si s ňou poradí sledujte ONLINE na Šport.sk!
Dnes o 00:00 na Sport.sk

ŠPORTOVÉ UDALOSTI DŇA (24. august): Špičkový európsky futbal aj Slovenky na ME vo volejbale...

Aj dnes Vám prinášame prehľad toho najzaujímavejšieho, čo budeme počas dňa sledovať na ŠPORT.sk!
Dnes o 00:00 na Sport.sk

ONLINE: Liverpool FC - Arsenal FC

Anglická Premier League pokračuje tretím kolom a diváci na Anfield Road v Liverpoole sa môžu tešiť na šláger kola, keď domáce mužstvo privíta londýnsky Arsenal. Sledujte stretnutie ONLINE na Šport.sk!
Dnes o 00:00 na Sport.sk

ONLINE: Real Madrid CF - Real Valladolid

Real Madrid vkráčal do sezóny tak ako si predstavoval a rád by v nastolenom trende pokračoval aj proti Realu Valladolid. Sledujte stretnutie ONLINE na Šport.sk!
Dnes o 00:00 na Sport.sk

ONLINE: FK Pohronie - AS Trenčín

Nováčik sezóny je zatiaľ výsledkovo raz hore, inokedy dole. Ako sa mu povedie proti Trenčínu, ktorý sa stále ešte hľadá? Sledujte zápas ONLINE na Šport.sk!
Dnes o 00:00 na Sport.sk

ONLINE: FC Parma - Juventus Turín

Vládca talianskeho futbalu vstupuje do novej sezóny proti Kuckovej Parme a vy tento duel môžete sledovať ONLINE na Šport.sk!
Dnes o 00:00 na Sport.sk

McGregor sa ospravedlnil za bitku v bare a hlási návrat do UFC! Chcem späť svoje tituly

Conor McGregor sa opäť kajal. Tentokrát za incident, ktorý sa udial v dublinskom pube, kde udrel päsťou staršieho pána pri bare. Dôvodom malo byť jeho ostré odmietnutie na whiskey priamo od McGregora.
Dnes o 00:00 na Sport.sk

ONLINE: MFK Zemplín Michalovce - ŠKF Sereď

Dusná atmosféra i ďaleká cesta na východ sa môžu podpísať pod slabší výkon minuloročného nováčika. Predbiehanie ale nie je na mieste a o všetkom sa rozhodne na trávniku. Sledujte zápas ONLINE na Šport.sk!
Dnes o 00:00 na Sport.sk

ONLINE: Norwich City - Chelsea FC

Nováčik okúsil ostrosť Premier League prehrou na Anfield Road, avšak v druhom kole si výrazne napravil chuť, keď porazil Newcastle. Aký výsledok uhrá s Chelsea? Sledujte duel ONLINE na Šport.sk!
Dnes o 00:00 na Sport.sk

ONLINE: Celta Vigo - Valencia CF

Celta Vigo v prvom kole nestačila na Real Madrid a ani dnes ho nečaká súper z kategórie ľahkých. Ako sa bude dariť tímu Stanislava Lobotku sledujte ONLINE na Šport.sk!
Dnes o 00:00 na Sport.sk

Al-Káida tvrdí o zákerných pakistanských silách: Držíte nám našich...

Al-Káida obvinila v piatok pakistanské bezpečnostné sily, že už takmer rok zadržiavajú manželku jej vodcu Ajmana Zawáhirího a dve rodiny "mučeníkov" tejto extrémistickej organizácie.
Včera o 23:10 na Cas.sk

Priateľku syna Brooklyna Beckhamovci prijali do klanu, prišla náhl...

Syn prominentného páru Victorie (45) a Davida (44) Beckhamovcov Brooklyn (20) je zrejme opäť single.
Dnes o 00:00 na Cas.sk

Na Lešti je rušno: Vrcholia prípravy na vojenskú prehliadku k výročiu SNP

Včera o 23:20 na zvolen.dnes24.sk

KURIOZITA DŇA: V jaskyni nad Banskou Bystricou sa pravdepodobne konávali ľudské obety

Včera o 23:00 na bystrica.dnes24.sk

Raši reaguje na kritiku: Finančná podpora pre Bystricu na EYOF nie je vyššia ako pre Košice

Včera o 23:11 na bystrica.dnes24.sk

Na Lešti je rušno: Vrcholia prípravy na vojenskú prehliadku k výročiu SNP

Včera o 23:16 na bystrica.dnes24.sk

ROZHOVOR: Blogerka Petra o ekologickej móde nielen hovorí, ale aj tak žije! FOTO

Dnes o 00:00 na kosice.dnes24.sk

Socha Júliusa Jakobyho je opäť na svojom mieste na Alžbetinej ulici, FOTO

Dnes o 00:00 na kosice.dnes24.sk

Košických veteránov ubíjal prehriaty bazén. Američan dostal infarkt a zomrel

Na MS vo vodnom póle boli aj Slováci.
Dnes o 00:00 na Korzár KE

Košickým volejbalistom sťažila výstup na Poľský hrebeň hmla

Jakubov: Nebolo vidieť na tri metre, trochu sme si zanadávali.
Dnes o 00:00 na Korzár KE

Fikcia: Na Aničke pod splavom si môžete zahrať plážový volejbal

Teplé a hlavné suché počasie má za následok pokles hladiny Hornádu.
Dnes o 00:00 na Korzár KE

Košičania túžia po prvej výhre, v Prešove je zamiesené na gólové hody

Popradčan Malec vychytal už tri nuly. Nestálo ho to ani cent.
Dnes o 00:00 na Korzár KE

Vedenie Košíc verí, že fanúšikovia zvýšenie vstupného pochopia

Budú radi, ak sa zápas so Slovanom podarí vypredať.
Dnes o 00:00 na Korzár KE

Smolková o Kočnerovi a Ficovi: Dával si pozor, pýtal sa na ľudí

Potešilo ju vyjadrenie Kaliňáka o politickom dôchodku.
Dnes o 00:00 na Korzár KE

Tipy na víkend - 24. a 25. augusta

Naše tipy na zaujímavé kultrúrne, spoločenské a športové podujatia.
Včera o 10:03 na Sme.sk Korzár

Michalovce chcú potvrdiť vzostup formy, aj využiť problémy Serede

Tréner Šoltis: Zmeny nám naštrbili plány, ale je dobré, že o nich vieme.
Dnes o 00:00 na Sme.sk Korzár

Objednajte si najlepší monitoring slovenského internetu