? Zabudli ste heslo?

Práve vyšlo


WAU: TOTO plánujú urobiť naši fanúšikovia počas zápasu s Dánskom!

Už je jasné, že zápas proti Dánsku bude posledný, ktorý naši hokejisti odohrajú na domácom svetovom šampionáte. V uplynulých hodinách sa na internete začala šíriť výzva všetkým fanúšikom, ktorí budú počas neho prítomní v košickej Steel Aréne. A zdá sa, že Slovákov čakajú opäť poriadne emotívne chvíle!   Slovensko sa od roku 2013 nedostalo do štvrťfinále […]
Včera o 22:55 na manmagazin.sk

Skonči Ramsay pri našej repre? Takáto je pravda o jeho budúcnosti!

Slovenskí hokejisti sa síce už po šiestykrát v rade nedostali do vytúženého štvrťfinále na MS v hokeji, no svojimi výkonmi bezpochyby strhli celý národ. Drvivá väčšina fanúšikov a odborníkov to pripisuje najmä prínosu kanadského kouča Craiga Ramsayho. Tomu sa však po tomto turnaji končí zmluva a podpísanie novej je zatiaľ v nedohľadne!  Tisíce nadšených fanúšikov […]
Dnes o 01:45 na manmagazin.sk

Libor Hudáček to priznal: Takto zareagoval Ramsay na jeho slová!

Od posledného slovenského zápasu na MS v hokeji s Veľkou Britániou (7:1) sa v médiách spomínalo najmä meno útočníka Libora Hudáčka. Jeho nešťastné pozápasové vyjadrenie na adresu trénera Craiga Ramsayho otriaslo hokejovou verejnosťou. Hudáček sa za svoje slová už stihol ospravedlniť a po tréningu pred zápasom s Dánskom priznal, ako na to celé zareagoval samotný […]
Dnes o 01:49 na manmagazin.sk

Slovensko v slzách: S kariérou sa lúči posledný zo zlatých chlapcov!

39-ročný Ladislav Nagy bol posledným aktívnym hráčom z tímu legendárnych “zlatých chlapcov z Göteborgu”, ktorí získal titul majstra sveta v roku 2002. Po dnešnom zápase na MS v hokeji s Dánskom však čaká aj tohto velikána slovenského hokeja definitívna bodka za hokejovou kariérou!  Od titulu majstrov sveta z roku 2002 uplynulo nedávno dlhých sedemnásť rokov […]
Dnes o 02:07 na manmagazin.sk

Hlavným mottom tohto rodinného domu je udržateľnosť

Aký pôdorys by mal mať dom na rohovom pozemku, ktorý lemujú dve cesty?
Dnes o 01:16 na Môjdom.sk

Dopravný podnik mesta Košice testuje akumulátorový trolejbus

Dopravný podnik mesta Košice (DPMK) bude mesiac testovať parciálny akumulátorový trolejbus, ktorý prvýkrát vypravil v sobotu.
Dnes o 01:30 na Pod kapotou

Košice čaká prestížny zámorský šláger, Larkin: Ideálna príprava na štvrťfinále

Tradičným zámorským derby Kanada - USA v utorok od 20.15 h vyvrcholí košická A-skupina hokejových MS. Obe mužstvá sa v doterajšom priebehu šampionátu snažili o gradáciu formy a bez väčších problémov si zabezpečili postup do štvrťfinále. Vzájomný súboj vnímajú aj ako ideálnu prípravu na štvrtkové štvrťfinále.
Dnes o 05:00 na Hokej.sk

Republikánsky senátor pohrozil Iránu drvivým úderom, ak ohrozí bezpečnosť USA

Washington 20. mája 2019 (TASR/HSP/Foto:TASR/AP-Jim Cole)   Americký republikánsky senátor Lindsey Graham v pondelok vyzval na “drvivý vojenský úder” voči Iránu v prípade, ak Teherán podnikne kroky proti americkým záujmom na Blízkom východe. Informovala o tom agentúra AFP Graham bol podľa svojich slov o súčasnej situácii na Blízkom východe informovaný poradcom amerického prezidenta pre národnú […] Príspevok Republikánsky senátor pohrozil Iránu drvivým úderom, ak ohrozí bezpečnosť USA zobrazený najskôr Hlavné správy.
Včera o 21:59 na Hlavnespravy.sk

V Krakove sa narodili šestorčatá

Varšava 20. mája 2019 (SITA/AP/HSP/Foto:TASR/AP-St. Petersburg Times, Stephen J. Coddington)   V Univerzitnej nemocnici v poľskom Krakove prišli v pondelok na svet šestorčatá. Ako informovala hovorkyňa nemocnice Maria Wlodkowska, všetky deti sú zdravé, no pre istotu ich umiestnili do inkubátora Štyri dievčatá a dvaja chlapci sa narodili matke v 29. týždni tehotenstva cisárskym rezom, každé […] Príspevok V Krakove sa narodili šestorčatá zobrazený najskôr Hlavné správy.
Včera o 22:13 na Hlavnespravy.sk

Švajčiari schválili sprísnenie držby zbraní

Bratislava 21. mája 2019 (HSP/Foto:TASR/AP-David J. Phillip)   Švajčiari v nedeľnom referende, podľa predbežných výsledkov, ktoré uverejnila televízia SRF, zrejme schválili prísnejší zákon o držaní zbraní. Podľa odhadov pre sprísnenie zákona hlasovalo 67 percent voličov, proti bolo 33 percent. Informácie priniesol portál Novinky Podľa týchto výsledkov by tak malo byť zakázané držanie poloautomatických zbraní. Výnimku by dostali […] Príspevok Švajčiari schválili sprísnenie držby zbraní zobrazený najskôr Hlavné správy.
Dnes o 03:01 na Hlavnespravy.sk

Transsexuál porodil dieťa, chce byť však evidovaný ako jeho otec. Výsledok súdneho sporu bude zásadn...

Bratislava 21. mája 2019 (HSP/Foto:Maxpixel)   Štrasburský súd pre ľudské práva rieši otázku, či môže byť matka otcom svojho dieťaťa? Na súd sa totiž obrátil rodič dieťaťa a žiada, aby bol v rodnom liste vedený ako otec, aj keď dieťa sám porodil. Rozhodnutie bude zásadné aj pre Slovensko. Informuje portál Echo24 Na Európsky súd pre ľudské práva […] Príspevok Transsexuál porodil dieťa, chce byť však evidovaný ako jeho otec. Výsledok súdneho sporu bude zásadný aj pre Slovensko zobrazený najskôr Hlavné správy.
Dnes o 03:07 na Hlavnespravy.sk

Abby Johnsonová na Pochode za život v Kanade: Prestaňte byť tak prekliato slušní… na potrate nie je ...

Ottawa 21. mája 2019 (HSP/LifeSiteNews/Foto:Screenshot:YouTube)   „Potraty sa neskončia, až kým sa pro-liferi nepostavia a nepovedia rázne: Už toho bolo dosť!, povedala počas Pochodu za život v Kanade vo svojom prejave Abby Johnsonová Autorka knihy a nového pro-life filmu Unplanned (Neplánované) a taktiež bývalá riaditeľka potratovej kliniky Planned Parenthood vyzvala tisíce ľudí v Ottawe pred parlamentom, aby „sa nebáli.“ „V […] Príspevok Abby Johnsonová na Pochode za život v Kanade: Prestaňte byť tak prekliato slušní… na potrate nie je nič slušné… zobrazený najskôr Hla
Dnes o 04:00 na Hlavnespravy.sk

Taliansko chce zatvoriť prístavy pre organizácie pre utečencov

Rím 21. mája 2019 (HSP/Welt/Foto:TASR/AP-Luca Bruno)   Taliansky minister vnútra chce dekrétom uzavrieť prístavy krajiny pre organizácie na pomoc utečencom Dekrét je „nevyhnutný a naliehavý“, povedali zástupcovia ministerstva Matteo Salviniho. Salvini plánuje mimoriadne nariadenie, ktoré môže byť predložené vláde na schválenie už v pondelok. Talianske ministerstvo vnútra chce uzavrieť prístavy krajiny dekrétom pre organizácie na […] Príspevok Taliansko chce zatvoriť prístavy pre organizácie pre utečencov zobrazený najskôr Hlavné správy.
Dnes o 04:23 na Hlavnespravy.sk

Ako Jehovisti: Kandidáti Progresívneho Slovenska chodia od domu k domu a presviedčajú ľudí: Voľte ná...

Bratislava 21. mája 2019 (HSP/Foto:Pixabay)   Kandidáti ultraliberálnej koalície Progresívne Slovensko + Spolu si zrejme zobrali príklad od náboženskej sekty Svedkovia Jehovovi. Vrámci svojej kampane pred voľbami do európskeho parlamentu totiž chodia od domu k domu a ľudí strašia Kotlebovcami Svedkovia Jehovovi, ľudovo nazývaní Jehovisti, sú známi tým, že chodia po mestách a dedinách od […] Príspevok Ako Jehovisti: Kandidáti Progresívneho Slovenska chodia od domu k domu a presviedčajú ľudí: Voľte nás, lebo inak vyhrajú Kotlebovci zobrazený najskôr Hlavné správy.
Dnes o 04:34 na Hlavnespravy.sk

V sobotu si zvolíme svojich zástupcov do europarlamentu. O 14 eurokresiel sa uchádza až 348 slovensk...

Bratislava 21. mája 2019 (HSP/Foto:TASR/AP-Yves Logghe)   Ako sa v kampani prezentovali vybraní kandidáti. Kto sa čím snažil zaujať a na čo kládol dôraz? Kto má aké šance uspieť? Prinášame vám pohľad analytika 1. Kto chce málo Bruselu: Beluský, Mazurek, Radačovský a Uhrík (ĽSNS). Kotlebovci to majú isté. Otázkou ostáva, že koľkí. Prieskumy naznačujú, že […] Príspevok V sobotu si zvolíme svojich zástupcov do europarlamentu. O 14 eurokresiel sa uchádza až 348 slovenských kandidátov z 31 politických strán. Kto má aké šance? zobrazený najskôr Hlavné správy.
Dnes o 04:39 na Hlavnespravy.sk

Hrá na dve strany? Na Slovensku Kollár plánuje vytvoriť koalíciu s ultraliberálmi, v Bruseli ide do ...

Bratislava 21. mája 2019 (HSP/Foto:SITA/AP-Luca Bruno)   Je otázne, či zakladateľ frakcie Európy národov a slobody (ENF), Matteo Salvini má vôbec dostatočné informácie o tom, kto je Boris Kollár a jeho strana Sme rodina. Slovenský multi-otecko sa totiž na jednej strane pridal k Salviniho pronárodnej európskej frakcii, no na druhej strane otvorene hovorí, že po […] Príspevok Hrá na dve strany? Na Slovensku Kollár plánuje vytvoriť koalíciu s ultraliberálmi, v Bruseli ide do národnej frakcie. Čo na to Salvini a Le Penová? zobrazený najskôr Hlavné správy.
Dnes o 04:50 na Hlavnespravy.sk

Kniha Odhaľovanie islamu prináša skutočnú pravdu o islame

Bratislava 21. mája 2019 (HSP/Foto:Branislav Škripek)   Prinášame vám rozhovor s europoslancom Branislavom Škripekom o knihe Odhaľovanie islamu, ktorú napísali dvaja sunitskí moslimovia a ktorú Branislav Škripek preložil Preložili ste už z anglického jazyka do slovenčiny viacero kníh. Prednedávnom vyšla ďalšia kniha s názvom Odhaľovanie islamu. Prečo ste sa rozhodli preložiť práve túto knihu? Pretože […] Príspevok Kniha Odhaľovanie islamu prináša skutočnú pravdu o islame zobrazený najskôr Hlavné správy.
Dnes o 04:52 na Hlavnespravy.sk

VIDEO: Martin Kohút: Zo slovenského hokeja neodídem, to je isté

Slovenskí hokejisti sa dnes rozlúčia s majstrovstvami sveta. Šampionát tak pre nich skončí už po bojoch v základnej skupine. Prezident Slovenského zväzu ľadového hokeja (SZĽH) Martin Kohút to ale neberie tragicky.
Dnes o 01:18 na Sport.sk

Parížsky súd nariadil udržiavanie životných funkcií pacienta v kóm...

Parížsky odvolací súd v pondelok nariadil obnovenie udržiavania životných funkcií 42-ročného Vincenta Lamberta z Francúzska.
Dnes o 01:10 na Cas.sk

Oficiálnym víťazom volieb v Indonézii je súčasný prezident: Vyhral...

Víťazom prezidentských volieb v Indonézii sa stal úradujúci prezident Joko Widodo.
Dnes o 01:40 na Cas.sk

Lucie Vondráčková sa pochválila vzácnym záberom: Taký záber má mál...

Vzácna momentka! Česká speváčka Lucie Vondráčková (39) sa na instagrame pochválila záberom, aký má vo svojom albume len málokto.
Dnes o 02:00 na Cas.sk

Začali sa skúšky dospelosti: Za koľko sa nahodili študenti k matur...

Pristane im to! Maturanti nechali rifle a tričká doma a obliekli si seriózne saká, nohavice a ladné šaty.
Dnes o 03:00 na Cas.sk

Našli najstaršie dielo z dielne Michelangela: Skicu nakreslil ako ...

Michelangelo svoj umelecký talent rozvíjal už od raného detstva.
Dnes o 04:00 na Cas.sk

Čiznárove peklo. (juliuskovacs1)

Občania!  Slováci!  Priatelia!   Zišli sme sa tu,  aby sme verejne rozobrali vzniknutú situáciu. Zistilo sa,  že Marian Kočner bol a je zrejme najväčší netvor, akého slovenská zem nosila.
Dnes o 03:05 na Sme.sk Blog

V Porube zrekonštruujú most. Dôjde k viacerým obmedzeniam (+FOTO)

Počas rekonštrukcie mosta budú ľudia musieť využívať obchádzkové trasy v obci. Dočasne bude zmenená aj konečná zastávka autobusov.
Dnes o 02:49 na Sme.sk PD

Múzeum Bojnice vystaví kópiu Turínskeho plátna

Výstava bude prezentovať jedinečnú kópiu Turínskeho plátna, jednej z najuctievanejších relikvií vôbec.
Dnes o 02:55 na Sme.sk PD

Mládežnícky a ženský futbal: Výsledky, strelci gólov a aktuálne tabuľky

Všetky štatistiky.
Dnes o 03:04 na Sme.sk PD

So zatvorením nadjazdu zdražie cestovné v autobusoch

Od soboty sa cestujúci musia pripraviť na dlhšie a drahšie cestovanie.
Dnes o 01:10 na Sme.sk LV

Hrací systém MS v ľadovom hokeji je jedna veľká nuda

Napr. oproti systému MS vo futbale, kde od začiatku do konca majú zápasy divácky náboj. Pri hokeji, čo sa týka náboja, nepočítam posledných pár zápasov a tie, v ktorých hrá mužstvo ktorému fandíte. V našom prípade je to spravidla mužstvo Slovenska. Zatraktívniť tento systém by ale nebolo zložité. Keby kompetentní boli naozaj kompetentní. Sledovanie tak veľkého [...]
Dnes o 01:16 na Pravda.sk Blog

Vatikán II. – zväzok poloprávd a lží: časť 2. judaizmus (edit)

Vatikán II. – zväzok poloprávd a lží: časť 2. judaizmus Vatikán II. – zväzok poloprávd a lží: časť 2. judaizmus Ježiš dáva Petrovi kľúče. Matúš 16:18-19 „…A ja ti hovorím: Ty si Peter a na tejto skale postavím svoju Cirkev a pekelné brány ju nepremôžu. 19 Tebe dám kľúče od nebeského kráľovstva: čo zviažeš na zemi, bude zviazané v nebi, a [...]
Dnes o 02:28 na Pravda.sk Blog

Otče náš!

cit ľudí a bolesť človeka života časťou je kto to rozumie? Otec náš nás uzdra- vuje (zo zbierky Môj život)
Dnes o 03:49 na Pravda.sk Blog

Sláva? To nie je nič reálne, odkazuje Dračia kráľovná z Hry o tróny

Mnohí by si mohli myslieť, že herečke Emilii Clarkeovej, hviezde seriálu Hra o tróny, udrie sláva na mozog. Ale svojimi slovami poriadne prekvapila.
Dnes o 01:10 na Pravda.sk Koktail

Art Film Fest ponúkne filmy ako Vice, Vox Lux aj dokument od Kusturicu

Dvadsiaty siedmy ročník Medzinárodného filmového festivalu Art Film Fest, ktorý sa bude konať od 14. do 22. júna v Košiciach, ponúkne výber z novej európskej kinematografie i snímky z ďalších častí sveta.
Dnes o 05:00 na Pravda.sk Kultura - Film a televizia

Vencela sused takmer zaškrtil, ale ubránil vzácnu loptu i dres

Hneď som si loptu strčil pod dres a behal som celý čas po ihrisku ako tehotná žena, spomína legendárny brankár Alexander Vencel.
Dnes o 05:00 na Pravda.sk Šport

Ako si rýchlo postaviť plot, ktorý vám vydrží roky

Ak si chcete postaviť pevné oplotenie rýchlo a sami, vyberte si betónové tvárnice. Betón je cenovo dostupný a plot z neho vôbec nemusí byť sivý a fádny. Tvárnice môžu mať charakter žuly, bridlice, otĺkaného kameňa či lícových tehál. Vďaka svojmu zloženiu nielenže vydrží roky, ale vám aj ušetrí čas a starosti s údržbou.
Dnes o 00:50 na Môjdom.sk

Posledná návšteva Andreja Kisku v Banskej Bystrici vo funkcii prezidenta

V pondelok absolvoval slovenský prezident na svojom rozlúčkovom  turné po krajských mestách poslednú návštevu Banskej Bystrice. Stretol sa so županom Jánom Lunterom a primátorom Jánom Noskom. Príspevok Posledná návšteva Andreja Kisku v Banskej Bystrici vo funkcii prezidenta zobrazený najskôr Bystricoviny.sk - správy - kultúra - šport.
Dnes o 00:40 na Bystricoviny

V Piešťanoch horí autoservis

V Piešťanoch na Vrbovskej ceste aktuálne horí autoservis. Pri požiari zasahujú hasiči z Piešťan, Trnavy, dokonca aj dobrovoľní hasiči z Moravian nad Váhom a Vrbového. Dovedna teda zasahuje 20 hasičov so siedmimi kusmi techniky. Správu budeme aktualizovať.
Dnes o 00:02 na Piešťanský denník

Lilium predstavil lietajúci taxík na cestovanie medzi mestami. Otázkou zostáva, koľko bude stáť líst...

Nemecký startup Lilium so sídlom v Mníchove uskutočnil letový test plnohodnotného prototypu svojho elektrického lietajúceho taxíka, poháňaného naklápacími turboventilátorovými motormi navrhnutými tak, aby umožňovali kolmé vzlietnutie a pristátie (VTO ...
Dnes o 01:00 na PC Revue Spravy

Univerzálny prenosný projektor BenQ GV1

Kompaktné ľahké zariadenie so vstavaným akumulátorom umožňuje premietanie z počítačov aj mobilných zariadení všetkých platforiem, a to buď bezdrôtovo, alebo pomocou moderného rozhrania USB-C. Projektor s veľkosťou väčšej šálky má aj zabudovaný reprod ...
Dnes o 01:00 na PC Revue Spravy

Disky SSD Kingston s hardvérovým šifrovaním zrýchlia a zabezpečia váš notebook

Nielen USB kľúče a disky, ale aj notebooky, ktoré často so sebou nosíte, predstavujú riziko, čo sa týka straty alebo krádeže. Nejde ani tak o cenu zariadenia, navyše v cloudovej ére máte svoje údaje a dokumenty máte určite dobre zálohované, no veľa d ...
Dnes o 01:00 na PC Revue Spravy

Platenie bez hotovosti, mobilu alebo bez karty je oslobodzujúce a tiež sexi!

Špeciálny projekt Minule mi skoro oči vyskočili: chlapík prišiel do kaviarne, vypil svoje kafé, prečítal si správy a keď siahol do vrecka, zistil, že si peňaženku nechal v kancelárii. Servírka už príslušne zdvihla obočie a nastavila útočný postoj, ž ...
Dnes o 01:00 na PC Revue Spravy

Notebook od HP má dva displeje. Ten druhý, dotykový, je nad klávesnicou

Teraz, keď väčšina herných notebookov je tenká, ľahká a výkonná, je pre výrobcov čoraz náročnejšie nájsť niečo, aby vynikli z davu. HP sa o to pokúša novým modelom Omen X 2S, ktorý obsahuje dva displeje. Primárny je 15-palcový panel IPS s rozlíšením ...
Dnes o 01:00 na PC Revue Spravy

Redmi Note 7S oficiálne: 48 megapixelový fotoaparát a cena pod 200 eur

Značka Redmi predstavila ďalší nový smartfón Redmi Note 7S, ktorý za nízku cenu ponúkne 48 megapixelový fotoaparát a procesor Qualcomm Snapdragon 660.
Dnes o 00:25 na mojandroid.sk

Slovenskí právnici sa stali partnermi v renomovanej právnickej kancelárii CMS

Inzercia | Petra Čorba Stark a Michal Huťan sa od začiatku mája vďaka doterajším výsledkom ich práce stali partnermi bratislavskej pobočky medzinárodnej právnickej kancelárie CMS.
Dnes o 00:00 na etrend.sk

Webnode, najjednoduchšie riešenie pre webovú stránku

Inzercia | Medzinárodná spoločnosť Webnode pôsobí na slovenskom trhu už viac ako jedenásť rokov.
Dnes o 00:00 na etrend.sk

Cestovné poistenie na dovolenku: kde nájsť to najvýhodnejšie? (porovnanie) ...

Ak cestujete na dovolenku, treba myslieť aj na to, aby boli všetci cestujúci poistení. Pre pravidelných turistov sa oplatí celoročné poistenie, pre občasných zase krátkodobé cestovné poistenie. Ktoré cestovné poistenie je výhodné? Porovnali sme aktuálnu ponuku pre letnú sezónu 2019.
Dnes o 00:00 na Finance.sk Poistenie

Dostal čestný doktorát a všetkých potešil: Miliardár zaplatí za št...

Toto nikto nečakal! Americký miliardár RobertF. Smith získal na univerzite Morehouse čestný doktorát a pri ďakovnej reči šokoval všetkých prítomných. Vyhlásil totiž, že za všetkých žiakov v ročníku vyplatí študentské pôžičky.
Dnes o 00:05 na Cas.sk

Program OSN pohrozil zastavením potravinovej pomoci: Dotkne sa to ...

Svetový potravinový program OSN (WFP) v pondelok pohrozil, že zastaví dodávky pomoci do oblastí ovládaných jemenskými povstalcami nazývanými húsíovia, ak nebudú prijaté opatrenia proti krádežiam a podvodom, ku ktorým dochádza pri distribúcii potravín.
Dnes o 00:20 na Cas.sk

Veľký rebríček svetových alkoholikov: Česi preskočili Slovákov, opijeme sa už iba 32 dní v roku...

BRATISLAVA - Slováci sú v rámci Európy na 16. mieste v rebríčku pitia alkoholu. Tvrdí to prieskum Global Drugs Survey.
Dnes o 00:00 na topky.sk

Prísna šéfka dr. Housa: Na týchto starých FOTO ju asi nespoznáte, aha!

LOS ANGELES - Meno Lisa Edelstein Slovákom asi veľa nepovie, zato Lisa Cuddyová určite. Aspoň fanúšikom seriálu Dr. House. Prísna šéfka svojského lekára dnes oslavuje svoje 53. narodeniny a stále vyzerá skvelo. Spoznali by ste ju však aj na starých záberoch?
Dnes o 00:01 na topky.sk

Jaro Slávik natvrdo: Dostať sa do porna je jednoduchšie než... Veľa to vo mne zanechalo!

PRAHA – Jaro Slávik (44) má na Slovensku povesť drsného kata v talentovej súťaži. Preskákal toho veľa a na talentovaných ľudí má jednoducho nos. Neraz sú však súťažiaci aj obeťami jeho posmechu a kritiky. Nekompromisný Slovák si vyskúšal, aké je to byť v ich koži a prezradil možno aj to, čo nechcel!
Dnes o 00:10 na topky.sk

PREHĽAD pre vodičov v Banskobystrickom kraji: Policajné kontroly deň po dni

Dnes o 00:00 na bystrica.dnes24.sk

Pozreli sme sa na to: Kto z okresu Banská Bystrica kandiduje do Európskeho parlamentu?

Dnes o 00:00 na bystrica.dnes24.sk

Kiska na stretnutí v Bystrici: Určite som tu v pozícii prezidenta poslednýkrát

Dnes o 00:00 na bystrica.dnes24.sk

Prezident pod Urpínom rokoval s vedením BBSK. O tomto sa rozprával s Lunterom

Dnes o 00:00 na bystrica.dnes24.sk

Nepoučiteľný vodič: Na ceste medzi Bystricou a Breznom nafúkal cez 3 promile

Dnes o 00:00 na bystrica.dnes24.sk

Bezpečnostná rada zablokovala Rusko, o ukrajinskom jazykovom zákone nebude rokovať

Zákon ustanovuje, že každý občan Ukrajiny je povinný ovládať štátny jazyk ako svoj rodný.
Dnes o 00:02 na Sme.sk Svet

Republikánsky senátor pohrozil Iránu drvivým úderom

Graham dodal, že ak sa hrozby stanú realitou, USA musia prísť s reakciou.
Dnes o 00:04 na Sme.sk Svet

Košice raz dostanú vzácnu Trojákovu zlatú medailu z MS 1947

Dcéra hokejovej legendy je sľúbila za starostlivosť o pamiatku na otca.
Dnes o 00:00 na Korzár KE

V bytoch sa kúri dlhšie ako vlani, nemusí to znamenať vyššie náklady

Spotreba tepla napriek tomu klesla.
Dnes o 00:00 na Korzár KE

Zadusenie družky popiera. Za vraždu mu hrozí doživotie

Súd sa zaoberá prípadom z obce Rešica v okrese Košice-okolie.
Dnes o 00:00 na Korzár KE

Do nezávislej Tabačky pustia politikov

Všetky aktivity blokujú podľa župana Trnku smeráci.
Dnes o 00:00 na Korzár KE

Deravú cestu medzi Krásnou a Košickou Poliankou plátajú ľudia sami

Cesta nemá majiteľa, spojili sa, lebo si ničili autá.
Dnes o 00:00 na Korzár KE

Šupler: Verím, že fantastickí diváci sa dočkajú víťaznej rozlúčky

Bývalý tréner slovenskej reprezentácie prognózuje utorňajšie zápasy MS 2019.
Dnes o 00:00 na Sme.sk Korzár

Zadusenie družky popiera. Za vraždu mu hrozí doživotie

Súd sa zaoberá prípadom z obce Rešica v okrese Košice-okolie.
Dnes o 00:00 na Sme.sk Korzár

Košice raz dostanú vzácnu Trojákovu zlatú medailu z MS 1947

Dcéra hokejovej legendy je sľúbila za starostlivosť o pamiatku na otca.
Dnes o 00:00 na Sme.sk Korzár

V bytoch sa kúri dlhšie ako vlani, nemusí to znamenať vyššie náklady

Spotreba tepla napriek tomu klesla.
Dnes o 00:00 na Sme.sk Korzár

Do nezávislej Tabačky pustia politikov

Všetky aktivity blokujú podľa župana Trnku smeráci.
Dnes o 00:00 na Sme.sk Korzár

Obstarávanie na opravu Jarkovej ulice za milióny eur Prešov zrušil

Zistilo sa porušenie zákona.
Dnes o 00:00 na Sme.sk Korzár

Deravú cestu medzi Krásnou a Košickou Poliankou plátajú ľudia sami

Cesta nemá majiteľa, spojili sa, lebo si ničili autá.
Dnes o 00:00 na Sme.sk Korzár

Lovely Experience už túto sobotu. Hrajte s nami o lístky

Zapojiť sa do súťaže je jednoduché, v hre sú po dva lístky na túto jedinečnú šou na Trojičnom námestí.
Dnes o 00:10 na Sme.sk TT

Nirvána blogera pokračuje

Na základe požiadavky administrátora blogu Pravda som upravila svoj predchádzajúci článok Sloboda vyjadrovania je v ponímaní niektorých ľudí špinavá vec, aby nebol považovaný za osobný konflikt medzi mnou a blogerom iného blogu. Zanechaný obsah je nazorom na vnimanie demokracie a slobody slova všeobecne. Nuz poďme sa ďalej pozrieť na motiváciu autora hanobiaceho [...]
Dnes o 00:44 na Pravda.sk Blog

Mama piatich synov Sophie Ellis-Bextor: Prekvapivé slová o výchove

Anglická speváčka Sophie Ellis-Bextor si myslí, že je jednoduchšie vychovávať päť detí, ako vychovávať tri.
Dnes o 00:00 na Pravda.sk Koktail

Mendes sa desil hovoriť o problémoch: Najviac pomohlo, že som to urobil!

Kanadský spevák Shawn Mendes tvrdí, že rozprávať o jeho boji s úzkosťou bolo pre neho veľmi desivé, no zároveň veľmi dôležité.
Dnes o 00:00 na Pravda.sk Koktail

Láska Charlieho Sheena z Horúcich striel v Cannes! Na výstrih nezabudla

Taliansku herečku Valeria Golino (53) si diváci pamätajú najmä ako Ramadu z komédie Horúce strely. Zavítala do Cannes.
Dnes o 00:00 na Pravda.sk Koktail

Najprv sa predviedla ex a teraz! Ramazzottiho krásna manželka ohúrila tiež

Bývalá partnerka speváka Erosa Ramazzottiho pútala nedávno pozornosť na svojom Instagrame odvážnymi zábermi.
Dnes o 00:00 na Pravda.sk Koktail

V paste spod Tatier zuby bieli enzým, ktorý je súčasťou slín

Bielenie zubov so systémom Biela Perla® je enzymaticko-oxidačné. Je určené pre tých, čo si chcú prirodzene a bezpečne zosvetliť farbu zubov bez toho, aby sa stali citlivými.
Dnes o 00:00 na Pravda.sk Zdravie

Ubytujte sa v historickom kaštieli na Považí

Hľadáte ubytovanie, ktoré nie je len o ubytovaní, ale má v repertoári aj čosi naviac?
Dnes o 00:00 na hnonline.sk

Aké sú cenné dáta za hranicami klasického prieskumu?

Práca s dátami je v súčasnom marketingu nevyhnutná. V online marketingu je stále dôležitejšie, aby ste dokonale spoznali vašu cieľovú skupinu. Sledovanie a správna interpretácia dostupných dát vám prinesie odpovede na otázky, ktoré by vám ani nenapadlo sa pýtať. Nový slovenský online nástroj Kakadu.digital ponúka práve takéto detailné spracovanie dát o aktívnych fanúšikoch na sociálnych sieťach.
Dnes o 00:00 na hnonline.sk

ČEZ prebral časť Lukešovej e-Dome

Pološtátny energetický gigant z Česka kupuje majoritu v spoločnosti veľkopodnikateľa známeho z IT biznisu.
Dnes o 00:00 na hnonline.sk

Digitálna priemyselná revolúcia je so systémom SCADA premyslená evolúcia

Marián Filka zo spoločnosti Siemens vysvetlí, čo prináša SCADA softvér pre zber, spracovanie, vizualizáciu, vyhodnocovanie a reportovanie dát z výroby.
Dnes o 00:00 na hnonline.sk

Slovenskí právnici sa stali partnermi v renomovanej právnickej kancelárii CMS

Petra Čorba Stark a Michal Huťan sa od začiatku mája vďaka doterajším výsledkom ich práce stali partnermi bratislavskej pobočky medzinárodnej právnickej kancelárie CMS.
Dnes o 00:00 na hnonline.sk

Riešení pre Huawei môže byť viac. Z jeho problémov bude najviac ťažiť jeden hráč, tvrdí odborník...

Google obmedzí Huaweiu používanie operačného systému Android. Aký to bude mať dopad na slovenských používateľov?
Dnes o 00:01 na Style HN Digital

Pád vlády zapadá Kurzovi do plánu

Iniciatíva rakúskeho kancelára Sebastiana Kurza vedúca k predčasným voľbám môže byť premysleným strategickým ťahom. Povedal v rozhovore pre HN analytik Euractivu Pavel Nikodem.
Dnes o 00:00 na Finweb HN

Učebnicové údaje. Bez práce je päť percent ľudí

Nezamestnanosť prvýkrát v histórii klesla pod päť percent.
Dnes o 00:00 na Finweb HN

Po Trumpovi opúšťa Huawei Google i ďalší

Po tom, ako americká administratíva zaradila čínsku spoločnosť minulý týždeň na čiernu listinu, padli jej akcie o viac ako šesť percent. Včerajšok ich však vrátil do čiernych čísel.
Dnes o 00:00 na Finweb HN

Pôdu pod obchvatom skontrolujú aj poslanci

V pôde pod nultým obchvatom má byť aj nevyhovujúci materiál. Staviteľ analýzy spochybňuje.
Dnes o 00:00 na Finweb HN

Výdavky na varroatózu rastú, včely však umierajú ďalej

Dnes o 00:00 na Finweb HN

Pomocou DNA predvídame riziko

Cieľom testov je poukázať na genetické riziko, ísť za lekárom včas a nastaviť si prevenciu, uvádza v rozhovore pre HN Michaela Šišková, jedna zo zakladateľov spoločnosti DNA ERA. Podľa rozboru génov vedia zistiť, aké množstvo kávy je pre nás toxické, či na aké ochorenie máme najväčšiu predispozíciu.
Dnes o 00:00 na Finweb HN

Slovensko nikdy nemalo nižšiu nezamestnanosť

Nezamestnanosť na Slovensku dosahuje „učebnicové“ výsledky. Firmy však upozorňujú, že chýbajú kvalifikovaní ľudia.
Dnes o 00:00 na Finweb HN

Daň za sucho. Rekordne drahá je paprika i petržlen

Vlaňajšie sucho sa podpísalo pod nedostatok domácej úrody a tiež pod jej vyššie ceny, ktoré rástli násobne.
Dnes o 00:00 na Finweb HN

O ponuke a dopyte v eurovoľbách

Slovenskí podnikatelia zostávajú doma a politiku racionálne ignorujú.
Dnes o 00:00 na Komentáre HN Celý web

Práva zamestnancov musíme chrániť

Končiace obdobie necháva otvorené dôležité témy a zároveň sa otvára priestor na reformu EÚ.
Dnes o 00:00 na Komentáre HN Celý web

Aby sa nám EÚ oplácala čoraz viac

Na úrovni politík EÚ by veľmi pomohol väčší dôraz na uplatňovanie princípov hodnoty za peniaze.
Dnes o 00:00 na Komentáre HN Celý web

Na cestách má byť väčšia bezpečnosť

Navrhovaná novela zákona o cestnej premávke má priniesť pokutu sto eur len za držanie mobilu v ruke počas jazdy. Návrh je v pripomienkovom konaní. Jeho vyhodnotenie prinesie aj ďalšie novinky do pravidiel na cestách.
Dnes o 00:00 na HN poradňa

Dlh exekútorovi môžete zaplatiť aj v splátkach

Jedným z nových inštitútov, ktoré priniesli ochranu dlžníka v exekučnom konaní, je možnosť požiadať o splácanie dlhu v splátkach. Ak exekútor žiadosti vyhovie, exekúcia sa odloží a dlžník má dodatočnú lehotu na splatenie dlhu .
Dnes o 00:40 na HN poradňa

Česi chcú potvrdiť druhé miesto. Aj kvôli diváckej podpore

Dnes o 00:00 na HN Šport

Deň, keď sa lúči posledný z majstrov sveta

Dnes o 00:00 na HN Šport

Šéf nášho hokeja pre HN: Málo ľudí si uvedomuje, aký je Ramsay odborník

Čo znamená neúčasť vo štvrťfinále domáceho šampionátu pre slovenský hokej? V čom bol pre národný tím turnaj odlišný oproti minulým rokom, aj keď výsledok je rovnaký? Aj na tieto otázky odpovedal pre HN prezident Slovenského zväzu ľadového hokeja Martin Kohút.
Dnes o 00:00 na HN Šport

Rakúšania vypadli z elity, po nájazdoch prehrali s Talianmi

Rakúski hokejisti prehrali v pondelok na 83. MS s Talianskom 3:4 po nájazdovom rozstrele a opúšťajú A-kategóriu šampionátov. V tabuľke B-skupiny skončili s jediným bodom poslední tesne za svojím priamym rivalom o záchranu. Do nižšej úrovne spadli spolu s Francúzmi, ktorí neuspeli v košickej A-skupine.
Dnes o 00:16 na TA3.com

Objednajte si najlepší monitoring slovenského internetu